BUDOWA INSTALACJI GAZOWYCH

SANI-GAZ – TWOJE ZAUANIE, NASZE ZAANGAŻOWANIE

ZAINWESTUJ W INSTALACJE GAZOWE Z NASZYM WSPARCIEM

Nasza firma oferuje kompleksową usługę w zakresie budowy instalacji gazowych (zbiorniki na gaz płynny LPG) od przygotowania koncepcji technicznej, opracowania dokumentacji instalacji po wykonanie prac instalacyjnych.

Projektujemy instalacje gazowe dla naszych klientów z odpowiednią bazą magazynową zbiorników, w zależności od zapotrzebowania na energię, która zapewnia właściwą i prawidłową pracę urządzeń. Nasze instalacje mogą zostać zaprojektowane i zbudowane z pojedynczych zbiorników bądź przy większych projektach złożonej z grupy zbiorników połączonych w baterie.

Ogrzewanie na gaz płynny możesz mieć mieszkając z dala od sieci gazowej. Ponadto, ogrzewanie gazem płynnym jest wygodniejsze niż ogrzewanie paliwem stałym, tańsze niż energią elektryczną i bardziej ekologiczne niż olejem opałowym.

Marzysz o nowoczesnej instalacji gazowej w swoim domu czy firmie? Myślisz, że koszty mogą być zbyt wysokie? Dobrze trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się nie tylko w świadczeniu usług związanych z instalacjami gazowymi, ale także pomaga w uzyskaniu dofinansowania!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wiedza i Doświadczenie

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu proces ubiegania się o wsparcie staje się prosty i przejrzysty

Kompleksowość

Jesteśmy przy Twoim boku na każdym etapie – od wyboru najlepszej oferty, przez składanie dokumentów, aż po końcową realizację projektu

Dofinansowanie

Dzięki możliwościom dofinansowania, nowoczesna i bezpieczna instalacja gazowa jest na wyciągnięcie ręki

Sprawdź naszą ofertę już dziś i przekonaj się sam!

Poszukujesz partnera, który nie tylko zna się na jednym temacie, ale jest w stanie zaoferować Ci kompleksowe usługi dla Twojego gospodarstwa lub firmy?

Trafiłeś idealnie!

Od fotowoltaiki, przez instalacje gazowe, aż po prace minikoparką – z nami wszystko to jest w zasięgu ręki! Dzięki temu nie musisz szukać kilku specjalistów.

Współpracując z jednym partnerem, oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy. Osiągniesz więcej dzięki naszemu zaangażowaniu, doświadczeniu i szerokiej ofercie.

Wybierając nas, stawiasz na sprawdzone, kompleksowe rozwiązania pod jednym dachem

Jeśli chodzi o badanie zbiornika podczas eksploatacji, to przeprowadza się rewizję zewnętrzną i wewnętrzną. Rewizja polega na tym, by naocznie przekonać się o tym, czy stan techniczny zbiornika nie pozostawia wiele do życzenia. Ponadto bierze się pod uwagę wyposażenie zbiornika, czy nie odbiega od normy, a także ocenia stan techniczny wzmocnień. Wszystkie te czynności są dokonywane w sposób skrupulatny, z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu, jak i w obecności inspektora UDT.

SPRAWDŹ NASZĄ OERTĘ JUŻ DZIŚ