O FIRMIE

SANI-GAZ Z NAMI OSIĄGNIESZ WIĘCEJ!

Firma Sani-Gaz z siedzibą w Inowrocławiu zatrudnia w dniu dzisiejszym sześciu pracowników. Staramy się wyprzedzać potrzeby klientów, wykonując dokładne rozpoznanie rynku, dostarczając swoim klientom kompleksowe rozwiązania. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem (agregat kompresowy typu FAS 21876) potrzebnym do przepompowania gazu do zbiornika buforowego w przypadku awarii armatury zbiornikowej, lub podczas wykonywania rewizji wewnętrznej.

Świadczymy usługi zgodnie z właściwymi przepisami, z zasadami wiedzy technicznej i przewidzianymi w tym zakresie normami. Dzięki profesjonalnej organizacji w firmie, nasi klienci zawsze są obsłużeni w wyznaczonym wcześniej terminie.

Firma Sani-Gaz wykonuje szeroki zakres czynności związanych z instalacjami gazowymi. Gwarantowanie wysokiej jakości wykonywanych zleceń, zapewnienie najwyższego poziomu prac jest naszym celem działań, dzięki którym możemy podejmować kolejne wyzwania. Pełna satysfakcja klienta i sukces w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w firmie, zostanie osiągnięty wysoką świadomością pracowników, profesjonalnymi szkoleniami i zaangażowaniem w wyznaczone cele.

PrzYGOTOWUJEMY ZbiornikI BEZWŁAZOWE DO REWIZJI I PRÓBY CIŚNIENIOWEJ

%

Realizacji projektów z poleceń zadowolonych klientów

Ponad 1000 zrealizwoanych zleceń

Ogromne doświadczenie, ponad 20 lat na rynku

SANI-GAZ – Zaangażowanie w każdym calu!

Niezależnie od rodzaju zlecenia – czy to prace minikoparką, montaż instalacji fotowoltaicznych, czy rewizje zbiorników gazowych LPG – w firmie SANI-GAZ jesteśmy na 100% zaangażowani! 

Dlaczego? Bo wiemy, jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo, precyzja i profesjonalizm. Działamy w promieniu około 90 km od Inowrocławia, zawsze gotowi służyć radą, pomocą i doświadczonym okiem specjalisty.

Z nami każda inwestycja staje się prostsza, bezpieczniejsza i bardziej efektywna 

SANI-GAZ – Twoje zaufanie, nasze zaangażowanie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYMI USŁUGAMI?