o firmie

Profesjonaliści w każdym calu

Firma wykonuje szeroki zakres czynności związanych z instalacjami gazowymi. Gwarantowanie wysokiej jakości wykonywanych zleceń, zapewnienie najwyższego poziomu prac jest naszym celem działań, dzięki którym możemy podejmować kolejne wyzwania. Pełna satysfakcja klienta i sukces w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w firmie, zostanie osiągnięty wysoką świadomością pracowników, profesjonalnymi szkoleniami i zaangażowaniem w wyznaczone cele.

Przeprowadzamy Rewizje Zbiorników BEZWŁAZOWYCH METODĄ WIDEOENDOSKOPOWĄ!

Firma Sani-Gaz z siedzibą w Inowrocławiu zatrudnia w dniu dzisiejszym sześciu pracowników. Staramy się wyprzedzać potrzeby klientów, wykonując dokładne rozpoznanie rynku, dostarczając swoim klientom kompleksowe rozwiązania. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem (agregat kompresowy typu FAS 21876) potrzebnym do przepompowania gazu do zbiornika buforowego w przypadku awarii armatury zbiornikowej, lub podczas wykonywania rewizji wewnętrznej.

Świadczymy usługi zgodnie z właściwymi przepisami, z zasadami wiedzy technicznej i przewidzianymi w tym zakresie normami. Dzięki profesjonalnej organizacji w firmie, nasi klienci zawsze są obsłużeni w wyznaczonym wcześniej terminie.

jesteś zainteresowany naszymi usługami?