HDS

Realizujemy kompleksowe usługi transportowe dźwigami HDS o udźwigu do 20 ton. Warto się do nas zgłosić, jeśli konieczny jest przewóz kontenerów, maszyn, domków letniskowych, czy jachtów. Ponadto zajmujemy się przewożeniem bilbordów reklamowych, telebimów, czy słupów. Zapewniamy bezpieczny i szybki transport w dowolne miejsce na terenie kraju. Jesteśmy odpowiedzialni – przewożony załadunek jest zawsze ubezpieczony.

Warto się do nas zgłosić także wtedy, gdy potrzebny jest transport HDS do przewiezienia materiałów budowlanych. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, a także załadunek w krótkim czasie, co znacznie usprawnia wszelkie prace na placu budowy. Jesteśmy dyspozycyjni i nie boimy się wyzwań. Posiadamy doskonałą flotę pojazdów, które są w stanie pomieścić przedmioty o dużych i niestandardowych gabarytach. Ładowność naszych dźwigów jest duża, dlatego też jesteśmy w stanie przewieźć wiele materiałów budowlanych jednym transportem.

Dzięki temu, że nasze dźwigi HDS są wyposażone w dużą liczbę akcesoriów, co pozwala nam korzystać z nich również do innych celów, niż tylko rozładunek towarów. Warto skorzystać z naszych usług także wtedy, gdy potrzebna jest koparka, czy ładowarka. W ten sposób nasz sprzęt można wykorzystać podczas realizacji różnych prac, w tym podczas stawiania fundamentów, czy wdrażania instalacji. Natomiast dźwig HDS służący za ładowarkę, bez trudu poradzi sobie z załadunkiem sypkich materiałów, takich jak piasek, żwir, czy śnieg. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.